Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista .NET/C#

Kolejowe Zakłady Łączności sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • Visual Studio

  • JavaScript

  • jQuery

  • SQL

Mile widziane

  • SVN

  • WCF

Twój zakres obowiązków

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie praca w prężnym zespole programistów wytwarzających oprogramowanie systemowe dla szerokiej gamy produktów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne;

  • Znajomość zasad programowania i projektowania obiektowego;

  • Znajomość .NET framework w języku C# w środowisku Visual Studio;

  • Podstawowa znajomość języka JavaScript, biblioteki jQuery oraz SQL Server;

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej;

  • Ciągłe dążenie do zdobywania i dzielenia się wiedzą;

  • Łatwość pracy w zespole.

  • Umiejętność pracy z SVN;

  • Znajomość webservices RST i WCF;

  • Znajomość zwinnych metodyk („agile”);

  • Umiejętność kreatywnego i innowacyjnego myślenia.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość szkoleń oraz podnoszenia swoich kwalifikacji;

  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole specjalistów;

  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w realizacji ciekawych i złożonych projektów – nie jesteśmy software housem;

  • Świadczenia socjalne i system premiowy;

  • Świadczenia pracownicze;

  • Opiekę medyczną w prywatnej służbie zdrowia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego wraz ze zdjęciem i klauzulą

o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.