Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista .NET C# / C++

Geotronics Dystrybucja Sp. z o.o.

7 00012 000 brutto / mies.
  • Centralna 36, Czyżyny, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna

Centralna 36

Czyżyny

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • C++

O projekcie

Projekty obejmują implementację systemów używanych w przemyśle ciężkim począwszy od integracji z czujnikami danych po akwizycję danych oraz procesy obliczeniowo analityczne.

Twój zakres obowiązków

Ciekawe projekty badawczo-rozwojowe oparte na systemach nawigacji satelitarnej, skaningu laserowym i przetwarzaniu danych przestrzennych. Zdecydowana większość czasu pracy to tworzenie nowych funkcjonalności. Pracujemy w małych, elastycznych zespołach co zapewnia dobrą komunikację i możliwość realizacji własnych pomysłów. Podczas pracy wykorzystujemy Visual Studio i system kontroli wersji GIT.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata [T1] doświadczenia w tworzeniu oprogramowania komercyjnego

  • Umiejętność tworzenia przejrzystego i czytelnego kodu w C# i/lub C++

  • Samodzielność i chęć rozwiązywania problemów programistycznych/matematycznych

  • Otwartość i gotowość do poznawania nowych technologii, także spoza wąsko rozumianego świata IT

  • Chęć poznawania nowych bibliotek programistycznych

  • Wykształcenie co najmniej inżynierskie

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Tak pracujemy nad projektem

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w zakresie 7 000 - 12 000 zł brutto

  • Dostęp do zróżnicowanych technologii przemysłowych

  • Pracę przy wsparciu specjalistów z różnych dziedzin

  • Praca na pełen etat. Miejsce pracy: Kraków lub Rzeszów

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Udział w tworzeniu nowatorskich rozwiązań bazujących na nowych i ciekawych technologiach

  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu pomiarowego (jednostki inercyjne, odbiorniki GNSS, drony fotogrametryczne itp.)

  • Intensywna współpraca z wiodącymi jednostkami naukowymi i badawczo rozwojowymi

  • Możliwość wdrażania autorskich pomysłów i realnego wpływu na ostateczny kształt produktu

  • Dobra atmosfera w pracy

Geotronics to wiodący na rynku dostawca specjalistycznego sprzętu oraz dedykowanych systemów pomiarowych. Firma realizuje prace badawczo-rozwojowe głównie w gałęziach przemysłu wydobywczego, geodezji oraz transportu kolejowego.

Przewiń do profilu firmy