Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista .NET/C#

MASCON sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Opolska 22
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MASCON sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Opolska 22

Katowice

Jesteśmy firmą informatyczną specjalizującą się w tworzeniu rozwiązań informatycznych dla biznesu. Dostarczamy przedsiębiorstwom zaawansowane rozwiązania IT, które wspierają ich procesy biznesowe.

Zakres obowiązków / Opis stanowiska:

  • Współpraca z dużymi klientami na rynku polskim i zagranicznym
  • Wsparcie zespołu wdrożeniowego w zakresie implementacji systemów ERP
  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań informatycznych
  • Rozwój i utrzymanie tworzonych rozwiązań
  • Konsultacje dotyczące realizacji zadań programistycznych, udział w opracowywaniu projektów
  • Testowanie rozwiązań informatycznych i opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Wytwarzanie, modyfikowanie i komentowanie kodu źródłowego oraz dokumentacji
  • Dostosowywanie i rozwój istniejących aplikacji w technologii Microsoft.NET C# i relacyjnych baz danych

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word)
  • Dobra znajomość środowiska .NET (C#, mechanizm refleksji)
  • Znajomość wzorców projektowych oraz zasad programowanie obiektowego
  • Znajomość środowiska MS Visual Studio
  • Znajomość systemów kontroli źródeł (TFS, Git)
  • Znajomość relacyjnych baz danych i kwerend bazodanowych
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Komunikatywność, otwartość
  • Umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Tworzenie interfejsów do wymiany danych pomiędzy systemami w oparciu o webserwisy
  • Znajomość języka programowania Java, C#, SQL (MSSQL, ORACLE)
  • Zdolność szybkiego uczenia się i chęci poznawania nowych technologii IT
  • Znajomość WPF, WCF, Rest API
  • Umiejętność programowania asynchronicznego i wielowątkowego

Dodatkowe atuty:

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP (np. enova365, Teta HR)
  • Znajomość JIRA
  • Doświadczenie w pracy z chmurą Azure
  • Znajomość innych języków programowania
  • Znajomość technologii ASP.NET MVC, Xamarin
  • Dobra znajomość technologii webowych (HTML5, CSS, Javascript/Typescript)

Oferujemy:

  • Ciekawą, urozmaiconą i pełną wyzwań pracę
  • Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Intensywny cykl szkoleń
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji: kursy, szkolenia
  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie plus premie zależne od efektów pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • Pracę zdalną i elastyczny czas pracy
  • Telefon i laptop służbowy

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i zostać częścią dynamicznie rozwijającej się branży IT nie zwlekaj i napisz kilka słów o sobie oraz załącz plik CV.

Ogłoszenie archiwalne