Oferta pracy

Programista .NET/C#

SFD Spółka AkcyjnaO firmie

  • Głogowska 41, Opole
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SFD Spółka Akcyjna

Głogowska 41

Opole

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • ASP

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

Mile widziane

  • ASP.NET WebForms

  • Git

Twój zakres obowiązków

Na tym stanowisku staniesz się częścią zespołu odpowiedzialnego za tworzenie i rozwój serwisów internetowych oraz aplikacji o tematyce sportowej, z których każdego dnia korzystają dziesiątki tysięcy użytkowników. Będziesz mógł zmierzyć się z wyzwaniami jakie stawia rozwój największego sklepu z suplementami diety dla sportowców w Polsce.

Nasze wymagania

  • dobrej znajomości języka C#

  • znajomości platformy .NET, ASP .NET oraz architektury MVC;

  • znajomości relacyjnych baz danych;

  • znajomości HTML, CSS oraz Javascript;

  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów oraz umiejętności pracy w zespole;

  • doświadczenie w realizacji projektów internetowych;

  • znajomość technologii ASP.NET WebForms;

  • znajomość Git;

  • umiejętność programowania aplikacji na platformę Android lub/oraz IOS;

  • umiejętność tworzenia testów oraz dokumentacji;

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko we wspierającym zespole, liczącym 10 osób,

  • możesz liczyć na profesjonalne wsparcie we wdrożeniu i codziennych obowiązkach,

  • mamy elastyczne godziny pracy,

  • swobodny dress code oraz codzienne relaksujące zajęcia jogi,

  • umowę o pracę,

  • rynkowe wynagrodzenie + system premiowy,

  • rozwój i szkolenia,

  • bogaty pakiet socjalny: (karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, atrakcyjne zniżki na produkty firmy - dla Ciebie i Twoich bliskich).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

SFD S.A. ogólnopolski lider sprzedaży suplementów diety.

Właściciel marek: ALLNUTRITION, SFD Nutrition, oraz dystrybutor wielu uznanych marek krajowych i zagranicznych.

Spółka zatrudnia ponad 200 Pracowników, którzy realizują zadania w zakresie handlu, logistyki oraz technologii IT.

Główne kanały sprzedaży to e-commerce, dystrybucja hurtowa krajowa i międzynarodowa, a także własna sieć ponad 70 sklepów stacjonarnych.

Do naszego zespołu poszukujemy 2 Pracowników, którzy zajmą stanowisko: Programista .NET/C#

Przewiń do profilu firmy