Oferta pracy

Programista .NET - C#

Graffiti.ERP Spółka AkcyjnaO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Graffiti.ERP S.A. producent oprogramowania Graffiti.ERP zintegrowanego systemu klasy MRPII/ERP wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem, oraz Ascent.DBI Workflow.

W związku z intensywnym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Twoje zadania:
  • tworzenie nowej aplikacji w technologii .NET (WPF, .net core)
  • rozwój aplikacji realizowanych przez Spółkę
  • czynny udział w pracach zespołów projektowych
  • duży wpływ na rozwój oprogramowania
Czego oczekujemy:
  • doświadczenie w programowaniu
  • praktyczne doświadczenie w programowaniu w języku C#
  • znajomość technologii WPF
  • znajomość języka SQL (bazy danych: PostgreSQL, SQL Server, SQLite)
  • doświadczenie w tworzeniu webservice’ów w REST i SOAP
  • znajomość technologii WCF
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność organizacji czasu, planowania pracy i samokontroli
  • kreatywności w myśleniu i własna inicjatywa w takcie realizacji zadań
Mile widziane:
  • znajomość HTML, JavaScript oraz CSS
  • znajomość Bootstarp
  • znajomość Angular
  • znajomość .net core 3

Oferujemy:

  • Atrakcyjną strukturę wynagrodzenia
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość rozwoju i zdobywania ciekawego doświadczenia
Oferty prosimy kierować za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy