Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista .NET (C#)

Graffiti.ERP S.A.O firmie

  • Jasielska 16, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Graffiti.ERP S.A.

Jasielska 16

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • WPF

  • WCF

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nowej aplikacji w technologii .NET (WPF, .net core)

  • rozwój aplikacji realizowanych przez Spółkę

  • czynny udział w pracach zespołów projektowych

  • duży wpływ na rozwój oprogramowania

Nasze wymagania

  • doświadczenie w programowaniu

  • praktyczne doświadczenie w programowaniu w języku C#

  • znajomość technologii WPF

  • znajomość języka SQL (bazy danych: PostgreSQL, SQL Server, SQLite)

  • doświadczenie w tworzeniu webservice’ów w REST i SOAP

  • znajomość technologii WCF

  • umiejętność pracy w grupie

  • umiejętność organizacji czasu, planowania pracy i samokontroli

  • kreatywności w myśleniu i własna inicjatywa w takcie realizacji zadań

Mile widziane

  • znajomość HTML, JavaScript oraz CSS

  • znajomość Bootstarp

  • znajomość Angular

  • znajomość .net core

Graffiti.ERP S.A. producent oprogramowania Graffiti.ERP zintegrowanego systemu klasy MRPII/ERP wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem, oraz Ascent.DBI Workflow.

Przewiń do profilu firmy