Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .Net (C#)

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-06-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent aplikacji wspierających biznes.
    Więcej informacji na  www.trifle.eu
    Miejsce pracy: Poznań

    Obowiązki:

    • Rozwijanie istniejących aplikacji
    • Tworzenie nowych aplikacji
    • Dbanie o dobre relacje z klientem

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w zakresie informatyki lub pokrewne
    • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla systemów operacyjnych Windows
    • Znajomość technologii:
      • Net Framework 2, 3. 5, 4 (2 lata)
      • Środowisko programowania Visual Studio 2015 lub nowsze
    • Serwery baz danych:
      • Oracle 12c, 11g: PL/SQL
      • SQL Server: SQL
    • Znajomość języka polskiego, angielskiego (komunikatywnie)

    Znajomość poniższych zagadnień będzie dodatkowym atutem:

    • JavaScript && CSS
    • jQuery
    • WPF || Webforms
    • SQL || PL/SQL
    • Komponenty Telerik
    • Nhibernate
    • Znajomość języka niemieckiego (czytanie dokumentacji + omawianie zagadnień projektów)

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w produkcji oprogramowania dla przemysłu
    • Atrakcyjne zarobki
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."