Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista .NET (C#, T-SQL)

TRADESOFT sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • T-SQL

  • Git

  • Visual Studio

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Dostosowywanie i rozwój istniejących aplikacji w technologii Microsoft .NET C# i SQL Server. Czynny udział w wdrażaniu nowych rozwiązań poprzez wsparcie merytoryczne i praktyczne zespołów wdrożeniowych. Projektowanie nowych rozwiązań. Wytwarzanie, modyfikowanie i komentowanie kodu źródłowego oraz dokumentacji. Łączenie danych pochodzących z różnych źródeł.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość technologii .NET C#

  • Praktyczna znajomość T-SQL i zasad działania MS SQL

  • Tworzenie interfejsów do wymiany danych pomiędzy systemami w oparciu o webserwisy

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego komunikację

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • kanban

To oferujemy

  • dowolna forma zatrudnienia

  • elastyczny czas pracy

  • praca w 100% zdalna

  • zadania zorientowane na kreatywność i nie pozwalające na rutynę

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań