Logo Pracuj.pl

Programista .NET C#

Media PressO firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .Net Framework

  • C#

  • PostgreSQL

Mile widziane

  • ASP.NET

  • Web API

  • Apache SOLR

  • Elasticsearch

  • RabbitMQ

  • AWS

  • Azure

Twój zakres obowiązków

  • Do zadań tej osoby należeć będzie rozwój i utrzymanie naszych systemów. Przydział do jednego z wielu trwających projektów nastąpi po poznaniu możliwości technicznych i preferencji kandydata.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość .Net Framework / Core i języka C#
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe
  • Znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania
  • Znajomość relacyjnych baz danych (w szczególności PostgreSQL)
  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość ASP.NET/ Web API
  • Znajomość Apache SOLR / Elasticsearch / RabbitMQ
  • Doświadczenie w pracy z chmurą Azure / AWS

To oferujemy

  • Pracę zdalną/ pracę z biura w Krakowie lub Katowicach
  • Szkolenia i rozwój
  • Możliwość wykonywania dodatkowo płatnych zleceń dla klienta wewnętrznego
  • Stabilną pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
  • Przyjazną i twórczą atmosferę oraz pracę wśród pasjonatów nowych technologii
  • Kartę Multisport
  • Kafeterię MyBenefit
  • Prywatną opiekę medyczną

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Media Press jest polską firmą, która dzięki innowacjom technologicznym odniosła międzynarodowy sukces. Stworzyliśmy najnowocześniejszy i najbardziej funkcjonalny system redakcyjny w Europie, który pozwolił nam zbudować przewagę konkurencyjną i zostać liderem w branży metadanych telewizyjnych i multimedialnych.

Pracujemy dla największych firm telekomunikacyjnych i mediowych, takich jak Orange, Sky, Canal+, Swisscom, T-Mobile, Vodafone, Bauer, Bertelsmann.

Efekty naszej pracy docierają do ponad 100 milionów osób w całej Europie w postaci różnorodnych serwisów EPG i VOD oraz stron magazynów telewizyjnych.

Zatrudniamy 550 osób w 12 krajach europejskich. Blisko 100 osobowy team IT zlokalizowany jest w centrali firmy w Krakowie i w Katowicach.

Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe technologie, które sprawiają, że nasze produkty są coraz bardziej innowacyjne i znajdują uznanie największych wydawnictw na świecie. Obecnie dynamicznie rozwijamy Machine Learning, A.I. i Data Science, zdając sobie sprawę z tego, że to jest właściwa droga do przyszłości.

Dołącz do nas! Dołącz do przyszłości!

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref. DEV.NET/05/2021

Programista .NET C#, Olsztyn