Oferta pracy

Programista .NET CORE

Telewizja Polska S.A.O firmie

  • Garwolin, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek i kandydatów

zainteresowanych pracą w Ośrodku - TVP Technologie jako:

Miejsce pracy: Warszawa

W projekcie związanym z planowaniem produkcji, będącym nowoczesnym webowym systemem biznesowym, łączącym aspekty implementacji procesów biznesowych, analizy danych i raportowania opartego o szeroką integrację realizowanym w kilkunastoosobowym zespole.

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • realizację dużych innowacyjnych systemów IT wykonywanych w .NET Core 3.1
  • zadania w oparciu o zwinne metodyki pracy z wykorzystaniem systemów JIRA i Confluence
  • realizację zadań, które będą dotyczyły różnych technologii (full stack) tj.:
    • .NET Core 3.1
    • ASP .NET Core MVC, Bootstrap, jQery
    • EntityFramework – MS SQL Server / Oracle
    • WCF / Rest / WebAPI
    • Git, GitFlow, Jenkins, własne repozytorium Nuget, CodeReview przez Team Leadera / Architekta

Poszukujemy pasjonata nowych technologii:

  • z doświadczeniem komercyjnym
  • ze znajomością:
    • C# i .NET
    • NET Core MVC lub ASP.NET MVC
    • Entity Framework
    • MS SQL i Reporting Services
    • WCF
    • wzorców oprogramowania
    • języka angielskiego
  • z dużą odpowiedzialnością za wykonywane zadania (system sterujący)
  • z umiejętnością realizowania zadań od początku do końca
  • z umiejętnością pracy w zespole
  • z wysokimi standardami współpracy
  • z chęcią rozwoju

Mile widziane:

  • wyższe wykształcenie techniczne
  • podstawy grafiki
  • umiejętności analityczne

Pracując w TVP będziesz mieć możliwość:

  • pracy w stabilnym i profesjonalnym otoczeniu specjalistów IT
  • stanowienia części zespołu wybitnych specjalistów i twórców
  • uczestniczenia w interesujących i nowatorskich projektach, a wyniki współpracy będziesz mógł/mogła zobaczyć w domu na ekranie TV
  • kontaktu z najnowszą technologią i narzędziami
  • śledzenia z bliska interesujących wydarzeń jakie współtworzy nasza firma
  • miejsce parkingowe oraz częściowo możliwość współpracy zdalnej
  • pakiet szkoleń
  • pełen zestaw benefitów pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie wakacji)

#dlaludzizmisja

Ogłoszenie archiwalne