Oferta pracy

Programista .NET CORE i Blazor

Telewizja Polska S.A.O firmie

  • Żyrardów

    Żyrardów, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • .NET Core

  • ASP.NET Core MVC

  • ASP.NET MVC

  • Entity Framework

O projekcie

W projekcie związanym z planowaniem produkcji, będącym nowoczesnym webowym systemem biznesowym, łączącym aspekty implementacji procesów biznesowych, analizy danych i raportowania opartego o szeroką integrację realizowanym w kilkunastoosobowym zespole.

Twój zakres obowiązków

  • będziesz realizował/a duże innowacyjne systemy IT wykonywane w .NET Core 3.1

  • będziesz realizował/a duże innowacyjne systemy IT wykonywane w Blazor

  • będziesz pracował/a w oparciu o zwinne metodyki pracy w oparciu o JIRA i Confluence

  • zadania będą dotyczyły różnych technologii (full stack), poznasz ogromną większość z nich: .NET Core 3.1, Blazor, ASP.NET Core MVC, Bootstrap, jQery, EntityFramework – MS SQL, Server / Oracle, WCF / Rest / WebAPI, Git, GitFlow, Jenkins, własne repozytorium Nuget, CodeReview przez Team Leadera / Architekta

  • będziesz współpracował w dojrzałym i profesjonalnym zespole, który będzie dbał o Twój merytoryczny rozwój

Nasze wymagania

  • doświadczenie komercyjne ze znajomości: C# i .NET, ASP.NET Core MVC lub ASP.NET MVC

  • Entity Framework, MS SQL i Reporting Services, WCF, Blazor, Telerik

  • duża odpowiedzialność za wykonywane zadania (system sterujący)

  • umiejętność: zadań od początku do końca, pracy w zespole, języka angielskiego, wzorców oprogramowania

  • wysokie standardy pracy

  • chęci Twojego rozwoju

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy B2B

  • współpracę w stabilnym i profesjonalnym otoczeniu specjalistów IT

  • stanowienie części zespołu wybitnych specjalistów i twórców

  • uczestniczenie w interesujących i nowatorskich projektach, a wyniki zrealizowanych zadań będziesz mógł/mogła zobaczyć w domu na ekranie TV

  • kontakt z najnowszą technologią i narzędziami

  • korzystanie z kart sportowych i programu opieki medycznej

  • śledzenie z bliska interesujących wydarzeń jakie współtworzy nasza firma

  • dogodną komunikację, miejsce parkingowe oraz częściowo możliwość pracy zdalnej

  • elastycznych godzin pracy – rozliczamy się z zadań

  • praca hybrydowa (duża część zdalnie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • wydarzenia firmowe

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Analiza CV

3

Wywiad telefoniczny

4

Spotkanie rekrutacyjne

5

Zakończenie procesu rekrutacji

6

Informacja zwrotna

Telewizja Polska S.A.

Jesteśmy największym nadawcą telewizyjnym w Polsce i kluczowym producentem i dystrybutorem w Europie Środkowej. W swojej ofercie posiadamy 15 Anten, wśród nich 6 w jakości HD oraz bogatą ofertę serwisów internetowych: sportowych, informacyjnych, rozrywkowych oraz VOD. Można również oglądać nasz program korzystając z aplikacji mobilnych oraz Smart TV - telewizji hybrydowej. Jako jedyny nadawca w Polsce emitujemy programy regionalne tworzone przez 16 oddziałów terenowych.

Przewiń do profilu firmy