Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .NET

  • Czarnków, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kalisz, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Opalenica, Ostrów Wielkopolski, Pobiedziska, Poznań, Słupca, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Wronki, Września, Luboń, Nowy Tomyśl, Przeźmierowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 06.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy pracodawcą kreującym nowe miejsca pracy (Dyplom Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 01.07.2015 r.), członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji oraz zostaliśmy odznaczeni Strefą Przyjaznej Rekrutacji (dyplom z dnia 21.12.2015 r.)

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
    PROGRAMISTA .NET
    Miejsce pracy: cała Polska
    Decydując się na pracę w CUK Ubezpieczenia:

    Będziesz pracować:

    • w największej multiagencji
      ubezpieczeniowej w Polsce,
    • w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
    • w oparciu o umowę o pracę,
    • z możliwością pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce.

    Zadania:

    • tworzenie systemów informatycznych w technologii Microsoft.NET,
    • projektowanie i optymalizacja struktur baz danych MS SQL oraz mySQL,
    • tworzenie dokumentacji projektowej.

    Zdobędziesz:

    • nowe umiejętności i doświadczenie,
    • szeroką wiedzę specjalistyczną,
    • uczestnictwo w ciekawych projektach,
    • dostęp do nieoprocentowanych pożyczek,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • pakiet porad prawnych,
    • dofinansowanie karty multisport.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (kierunek informatyka lub pokrewne),
    • znajomość technologii Microsoft.NET, ASP.NET MVC
    • znajomość języka SQL,
    • kreatywność i pasja, chęć poznawania nowych narzędzi, technologii, tworzenia nieszablonowych rozwiązań.

    Mile widziana znajomość:

    • zagadnień integracji systemów (Web Services),
    • środowiska Xamarine,
    • ORM – Entity Framework,
    • zagadnień testów automatycznych i jednostkowych,
    • systemów kontroli wersji GIT (BitBucket + SourceTree),
    • optymalizacji baz danych, hurtownie danych.

    Zachęcamy do aplikowania osoby z niepełnosprawnością.

    Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ
    z podaniem w tytule nazwy stanowiska oraz miasta, w których chcesz pracować.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli, znajdującej się poniżej.

    Informujemy, że CV bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnej i przyszłej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych or  ochronie danych).”

    Informujemy, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CUK UBEZPIECZENIA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa  z siedzibą w Toruniu, kod pocztowy 87-100, ul. Grudziądzka 107. 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji  3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, 4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.