Ta oferta pracy jest nieaktualna od 618 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista.net

  • Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    x-kom sp. z o.o.

    Empatia i technologia to nasze korzenie. Na przestrzeni lat pozwalały nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów i skutecznie na nie odpowiadać.

    Dzisiaj te wartości krzyżują się wśród ponad 700 pracowników naszej firmy. Jesteśmy ekspertami na wielu płaszczyznach. Na wielu stawiamy pierwsze kroki. Myśląc o rozwoju myślimy o naszych Klientach. O ich potrzebach, pragnieniach i obawach związanych z zakupami. Aby w pełni ich zrozumieć musimy rozwijać zarówno naszą empatię jak i technologie. Dzięki temu jesteśmy specjalistami na rynku e-commerce.

    Największa siłą x-kom są nasi ludzie. Profesjonalni, zaangażowani, otwarci na potrzeby Klientów. Jesteśmy skupieni w 14 działach tworząc jeden z największych sklepów komputerowych w Polsce. Każde nowe ogłoszenie o pracę traktujemy jako inwestycję. Jako wkładu oczekujemy Twojego zaangażowania i motywacji.

    Aktualnie, w związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

    liczba wakatów – 5

    Miejsce pracy: Częstochowa
    Region: śląskie

    Opis stanowiska:

    Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

    • Tworzenie i rozwój oprogramowania w środowisku Visual Studio .NET
    • Analiza funkcjonowania oraz poprawę błędów w istniejącym już oprogramowaniu
    • Przygotowywanie pakietów wdrożeniowych w ramach tworzonego i modyfikowanego oprogramowania
    • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej tworzonego oraz rozwijanego oprogramowania
    • Przeglądanie i weryfikacja kodu pozostałych członków zespołu

    Wymagania:

    • Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy
    • Minimum 2 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe informatyczne
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym pracę z dokumentacją techniczną
    • Doświadczenie w programowaniu obiektowym (OOP)
    • Bardzo dobra znajomość C#/.NET
    • Znajomość środowiska Visual Studio 2015 lub 2012/2013
    • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywaniu problemów pod presją czasu
    • Umiejętność pracy w zespole

    Mile widziane

    • Znajomość technologii Microsoft Azure
    • Znajomość ASP.NET Core 1.0, ASP.NET MVC, jQuery
    • Znajomość T-SQL, SQL Server 2012/2014
    • Znajomość WCF, WF, BizTalk Server
    • Znajomość zagadnień wielowątkowości
    • Znajomość Linq, Reactive Extensions
    • Znajomość TFS
    • Znajomość Unity/DI, unit testy

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w firmie o wysokich standardach
    • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
    • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych  klikając w przycisk aplikowania w tytule wpisując
    „Programista.net ".

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."