Oferta pracy

Programista - .NET Developer

Media Press

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności przy użyciu technologii .NET

  • Rozwój i utrzymanie istniejących rozwiązań

  • Aktywny udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania

  • Dbanie o jakość kodu

  • Tworzenie dokumentacji

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka C# oraz technologii .NET 4.0 +

  • Znajomość technologii WCF

  • Znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych (w szczególności MS SQL, PostgreSQL)

  • Dobra znajomość zagadnień programowania obiektowego

  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji, np. GIT

  • Umiejętność pracy w zespole i skuteczna komunikacja

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość bibliotek DevExpress

To oferujemy

  • Pracę z biura, hybrydowo, zdalnie

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie

  • Doskonałą atmosferę w pracy wśród pasjonatów nowych technologii

  • Szkolenia oraz transfer wiedzy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizowania własnych pomysłów

  • Kafeterię MyBenefit, kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Media Press

Jesteśmy producentem innowacyjnego systemu statlook - wiodącego na rynku oprogramowania do zarządzania zasobami informatycznymi firm i urzędów oraz nadzorowania pracy zdalnej. Statlook służy do inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, kontroli legalności zainstalowanych programów oraz prowadzenia usług pomocy technicznej. Dodatkowo, kadra zarządzająca może nadzorować pracę zdalnych pracowników i kontrolować wykorzystanie komputerów oraz Internetu. Praca z systemem możliwa jest za pośrednictwem aplikacji desktopowej, a także poprzez przeglądarkę internetową i platformy mobilne.

Przewiń do profilu firmy

Potrzebujesz więcej informacji – odwiedź nas na https://www.statlook.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, oraz listu motywacyjnego za pomocą Aplikuj.