Oferta pracy

Programista .NET

Grupa PracujO firmie

10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • ASP .Net Core

Mile widziane

  • RabbitMQ

  • TeamCity

  • Octopus Deploy

  • Kubernetes

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój narzędzi dla rekruterów w portalu pracuj.pl a także systemów z nim zintegrowanych

  • budowa nowych funkcjonalności w oparciu o architekturę mikroserwisów w technologii .NET core

  • projektowanie i implementacja rozwiązań technicznych, umożliwiających użytkownikom bezproblemowe korzystanie z narzędzi i realizowanie potrzeb rekrutacyjnych

  • codzienna praca zgodnie z AGILE: wraz z front-end developerami, testerami i architektami będziesz tworzył/a i rozwijał/a nasze systemy

Nasze wymagania

  • 4 lata doświadczenia komercyjnego w tym minimum dwa lata doświadczenia w .NET

  • komercyjnego doświadczenia w pracy z C#, ASP.NET Core i Web API

  • znajomości technologii związanych z relacyjnymi bazami danych (MS SQL/ T-SQL)

  • znajomości wzorców projektowych oraz zasad SOLID

  • umiejętności pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji

  • chęci do dalszej nauki i rozwoju

  • doświadczenie w pracy z RabbitMQ, TeamCity, Octopus Deploy, Azure DevOps i Kubernetesem

  • doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych

Podział czasu pracy
70%

Development

15%

Bug fixing

15%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • programista testów automatycznych
  • product owner

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy

  • wewnętrzne działania rozwojowe

  • możliwość pracy zdalnej

  • ubezpieczenie medyczne

Grupa Pracuj

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz wiedzieć więcej?

Czy jest coś, czego brakuje Ci w naszej ofercie pracy? Czy chcesz z nami porozmawiać o procesie rekrutacyjnym? Wystarczy, że napiszesz na [email protected], a chętnie odpowiemy na Twoje pytania.