Logo Pracuj.pl

Programista .NET

GRUPA NEUCAO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET Core

  • SQL

  • ASP.NET MVC

  • ASP.NET Web API

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

Mile widziane

  • RabbitMQ

  • Angular

  • React.js

Twój zakres obowiązków

Pracując z nami będziesz:

-projektował, tworzył i wdrażał oprogramowanie w technologii Microsoft .NET,

-rozwijał i utrzymywał kod w projektach typu fullstack oraz backend (głównie),

-rozwijał i utrzymywał serwisy, usługi i aplikacje wspierające bieżące procesy,

-wspierał w tworzeniu architektury rozwiązań IT,

-dbał o jakość kodu, tworzył testy jednostkowe i wykonywał CodeReview,

-wykorzystywał Azure: CosmosDB, SQL Database, Functions, App Service, Service Bus i inne.

Nasze wymagania

  • masz 3-letnie doświadczenie zawodowe z językiem C# i platformą .NET Framework / .NET Core,
  • znasz relacyjne bazy danych (SQL Server),
  • znasz i używasz ASP.NET MVC i ASP.NET WebAPI,
  • tworzyłaś/eś aplikacje webowe,
  • „ogarniasz” HTML i CSS,
  • możesz podzielić się umiejętnością dekompozycji problemów, analizy technicznej oraz prowadzenia tematów do końca (z sukcesem) 😊,
  • możesz pochwalić się znajomością wzorców projektowych oraz zagadnieniami: DI, SOLID, UnitTests,
  • masz podstawową wiedzę o JavaScript,
  • posiadasz praktyczną wiedzę w zarządzaniu środowiskami na platformie Microsoft Azure (pomocne),
  • Twoje cechy to: komunikatywność, otwartość, zaangażowanie, skrupulatność i chęć do ciągłej nauki (oraz umiejętność dzielenia się wiedzą).

  • doświadczenie w podejściu DDD,
  • znajomość dobrych praktyk: SOLID,
  • doświadczenie w pisaniu skalowalnych aplikacji, technik optymalizacji oraz tworzenia wydajnego kodu,
  • znajomość RabbitMQ,
  • znajomość React lub Angular,
  • umiejętność tworzenia mikrousług,
  • doświadczenie w pracy w oparciu o Scrum/Agile,
  • zrozumienie i praktyczne zastosowanie dla Azure Cloud oraz Azure DevOps.

To oferujemy

  • pracę na najnowszym stacku technologicznym,
  • możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań wspierających bieżące procesy,
  • możliwość pracy hybrydowej/zdalnej/stacjonarnej,
  • otwartą i twórczą atmosferę w pracy,
  • możliwość szkoleń oraz wsparcia w kreowaniu własnej ścieżki kariery,
  • stabilne zatrudnienie w firmie z certyfikatem Great Place To Work.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • kafeteria benefitowa - Ty wybierasz

Programista .NET, dolnośląskie