Programista .NET / Dynamics AX

TFP Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kórnik, Kórnik, Kórnik, Kórnik, Kórnik, Kórnik, Kórnik, Kórnik

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
TFP Sp. z o.o. - jest wiodącym polskim producentem opakowań z tektury falistej oraz litej.
Ponad 25-letnia obecność na rynku i niekwestionowana pozycja w branży, połączona z najwyższymi standardami jakościowymi, znalazły uznanie wśród czołowych koncernów europejskich.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja: Kórnik k. Poznania

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań bazodanowych/Web w technologii .NET
  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań .NET współpracujących z systemem  Microsoft Dynamics AX
  • Rozwijanie, testowanie i utrzymanie aplikacji

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenie w programowaniu w środowisku .NET (C#, ASP.NET MVC, ASP.NET Web API, SQL Server);
  • Znajomość środowiska programistycznego Visual Studio;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną;

Mile widziane:

  • Znajomość środowiska Microsoft Dynamics AX (MorphX/X++)
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (preferowane Microsoft SQL Serwer)
  • Znajomość komponentów i technologii: REST, C# .NET Framework,NET Web Api, jQuery,

Oferujemy:

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilna forma zatrudnienia i atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego, j.angielski)

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu:

  • Kórnik - 661 340 119

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy