Oferta pracy

Programista .NET (Fullstack)

Comarch SA

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • JavaScript

  • Angular

  • Angular.js

Mile widziane

  • ASP.NET MVC

  • SQL

O projekcie

Comarch ERP XT to szybkie i nowoczesne rozwiązanie umożliwiające fakturowanie oraz dostęp do usługi księgowej, z którego korzysta tysiące osób dziennie, również na rynkach zagranicznych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych i gotowych na nowe wyzwania pracowników.

Jako programista Full Stack będziesz rozwijał pełen wachlarz swoich umiejętności w zakresie tworzenia wielowarstwowych aplikacji.

Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami

  • Dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania

  • Współpraca z zespołami testerów i analityków

  • Dokumentacja kodu źródłowego, tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (również studenci ostatnich lat)

  • Praktyczna znajomość: NET/C# (mile widziana znajomość ASP.NET MVC); JavaScript, Angular lub AngularJS

  • Znajomość podstawowych wzorców projektowych i architektonicznych

  • Umiejętność: pisania czystego kodu

  • Umiejętność: debugowania i profilowania kodu

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole

  • Mile widziana wiedza z zakresu budowania struktur i zapytań SQL (MSSQL/PostgreSQL)

To oferujemy

  • Praca przy ciekawym międzynarodowym produkcie

  • Duży wpływ na architekturę oraz używane narzędzia

  • Hybrydowy tryb pracy