Ta oferta pracy jest nieaktualna od 160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .NET – Fullstack

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Ework Group jest największą siecią niezależnych konsultantów w Europie i liderem na rynku skandynawskim. Działamy w sektorach IT, telekomunikacji, nowych technologii oraz rozwoju biznesu. Zajmujemy się outsourcingiem kompetencyjnym, rekrutacją specjalistów oraz konsolidacją dostawców. Współpracujemy z ponad 7 tysiącami konsultantów świadczących usługi dla 160 klientów. W Polsce istniejemy od 2015 roku przekształcając oblicze rodzimej branży IT. Dołącz do nas!

    Poszukujemy Programisty .NET – FullStack na długofalowy projekt dla klienta z branży bankowej.

    Główne zadania:

    • Projektowanie i realizacja rozwiązań z zakresu GUI (WinForms oraz w mniejszym stopniu web), integracji między aplikacjami oraz automatyzacji procesów CI/CD
    • Przygotowywanie koncepcji rozwiązań architektonicznych
    • Dokumentowanie prac programistycznych

    Profil idealnego kandydata:

    • Znajomość programowania w .NET w stopniu zaawansowanym
    • Znajomość testowania modułowego, automatyzacji testów
    • Znajomość metodyk analizy wymagań użytkownika
    • Znajomość metodyk projektowania systemów
    • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET, WinForms, Angular2/4, WCF, SQL, HTML5
    • Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, GIT, JIRA, Ant, Msbuild, TeamCity, Powershell
    • Umiejętność dokumentowania swojej pracy i czytania dokumentacji na poziomie HLD
    • Doświadczenie w pracy metodyką Agile

    Mile widziane:

    • Potwierdzenie umiejętności programowania testami kompetencji
    • Certyfikaty MCTS: .NET Framework 4.0, ASP.NET Applications
    • Doświadczenie w realizacji projektów w C++
    • Doświadczenie w realizacji interfejsów z wykorzystaniem systemów kolejkowych
    • Znajomość interfejsów REST
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

    Oferujemy:

    • Współpracę w oparciu o B2B
    • Jasne warunki współpracy zarówno z Ework, jak i klientem
    • Bieżące wsparcie podczas trwania współpracy
    • Opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie na życie
    • Multisport
    • Imprezy integracyjne
    Dowiedz się więcej:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia, klikając w poniższy przycisk:

    Aplikując niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących: dane kontaktowe, informacje związane z moim profilem zawodowym, historią zatrudnienia i posiadanymi kwalifikacjami, które podane zostały przeze mnie w przesłanych dokumentach aplikacyjnych do Ework Group sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, Plac Małachowskiego 2 („Ework”) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, na które wysłałem zgłoszenie i wykorzystania moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Ework. Niniejsza zgoda udzielona jest do czasu jej odwołania.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ework Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Małachowskiego 2. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 miesiąca od momentu zakończenia rekrutacji, chyba, że zgoda została udzielna na kolejne rekrutacje lub na skutek rekrutacji uczestnik rekrutacji zgłosił zastrzeżenia, wtedy do czasu wyjaśnienia tych zastrzeżeń. Podanie przez Pana/ Panią danych osobowych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, jednakże zgoda może być cofnięta w każdym momencie. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj.