Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Programista .NET

Nest Bank S.A.O firmie

Nest Bank S.A.

Bernarda Chrzanowskiego 11

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • .NET Core

  • SQL

  • REST

  • SOAP

  • Git

  • Angular

  • TypeScript

  • MS SQL

  • T-SQL

Mile widziane

  • Jenkins

  • TeamCity

  • Docker

  • CI/CD

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zmian programistycznych dla Banku,

  • programowanie zmian w środowisku .NET,

  • dokumentowanie wytworzonych zmian,

  • archiwizowanie kodów i naprawa błędów,

  • współpraca z innymi komórkami Banku.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (z zakresu IT),

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w komórce IT,

  • bardzo dobra znajomość C#, .NET Framework, .NET CORE,

  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z SQL (T-SQL),

  • umiejętność programowania REST, SOAP,

  • znajomość pracy z systemem kontroli wersji Git,

  • umiejętność pisania testów jednostkowych nUnit, xUnit, testów integracyjnych,

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

  • znajomość zagadnień związanych z technologią Angular, TypeScript.

  • umiejętność szybkiego uczenia się.

  • znajomość narzędzia CI/CD: Jenkins, TeamCity,

  • znajomość technologii Docker.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • waterfall

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • event modeling

  • pair programming

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

To oferujemy

  • pracę w ambitnym, dynamicznie rozwijającym się zespole ekspertów,

  • praktyczne wykorzystanie nowoczesnych narzędzi, ciekawe i rozwijające zadania, „on the job training”,

  • szkolenia wewnętrzne,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • warunki zatrudnienia umożliwiające osiągnięcie Work Life Balance: umowa o pracę, pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, Kafeteria MyBenefit),

  • FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne