Logo Pracuj.pl

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Bank Millennium S.A.

Targ Drzewny 1

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • SQL

  • TSQL

  • Mikroserwisy

  • Wzorce projektowe

Mile widziane

  • CQRS

  • Event Sourcing

  • MVC

  • MVVM

  • Domain Driven Design

System operacyjny

O projekcie

Chcesz:

• Rozwinąć swoje doświadczenie w tworzeniu architektury / programowaniu?

• Mieć realny wpływ na kształt krytycznych procesów bankowych?

• Tworzyć niezawodne, skalowalne i bezpieczne rozwiązania dla milionów użytkowników?

• Poznać architekturę systemów bankowych i integrację między systemami finansowymi?

• Wziąć udział w ciekawych, rozpoznawalnych projektach?

Twój zakres obowiązków

  • Praca w projektach wymagających myślenia w dużej skali: wiele serwerów, dużej liczby użytkowników, dużej liczbie rekordów w bazie danych, dużej ilości eventów, dużego ruchu i wysokich oczekiwań klientów względem czasu przetwarzania
  • Rozwijanie takich systemów jak: bankowość internetowa, systemy backend dla aplikacji mobilnej, systemy kredytowe, systemy integracje z usługami zewnętrznymi takimi jak Blik, BIK.
  • Projektowanie usług, mikroserwisy, workflow, komunikacja, eventy z użyciem .NET
  • Programowanie w architekturze rozproszonej w warstwach: prezentacyjnej, logiki biznesowej, baz danych
  • Dbałość o wysoką wydajność, bezpieczeństwo i jakość tworzonych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Biegłość w programowaniu obiektowego w języka C#/.NET
  • Znajomość architektury mikroserwisów
  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych ze zrozumieniem
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę dokumentacją techniczną
  • Znajomość języka SQL/TSQL

  • Doświadczenie w projektach komercyjnych dużej skali
  • Praktyczna znajomość wzorców architektury takich jak CQRS, Event Sourcing, MVC, MVVM
  • Znajomość technik wytwarzania oprogramowania w modelu „Domain Driven Design”
  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych

Podział czasu pracy

70%

development

20%

support

10%

spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

15-20

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe
  • DDD
  • event modeling
  • pair programming
  • TDD
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • deployment na poziomie zespołu
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • NFR
  • zarządzanie długiem technologicznym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w projektach wymagających myślenia o aspektach bezpieczeństwa
  • Organizację projektu opartą o metodyki zwinne
  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowego rozwiązania
  • Możliwość stałej wymiany wiedzy i poszerzania swoich kompetencji oraz dostęp do platformy PluralSight
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Pracę w nowoczesnym biurze oraz możliwość pracy zdalnej
  • Model wynagradzania oparty na zastosowaniu 50% KUP z tytułu Praw Autorskich
  • Umowę o pracę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • karta sportowa na preferencyjnych warunkach

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!

Aktualne oferty pracodawcy
DRA/NET2

Programista .NET, Targ Drzewny 1, Gdańsk