Oferta pracy

Programista .NET

Bank Millennium S.A.

  • Targ Drzewny 1, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Targ Drzewny 1

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Git

  • Visual Studio

  • Visual Code

  • SQL Management Studio

  • Postman / SoupIU

Mile widziane

  • Confluence

  • Jira

System operacyjny

O projekcie

Rozwój jednego z wiodących systemów Banku Millennium – Millenet dla Przedsiębiorstw, api do integracji dla systemów klasy ERP, system PSD2

Chcesz:

• Rozwinąć swoje doświadczenie w tworzeniu architektury / programowaniu?

• Nauczyć się tworzyć niezawodne, skalowalne i bezpieczne rozwiązania dostępne publicznie?

• Poznać architekturę systemów bankowych i integrację między systemami finansowymi?

• Wziąć udział w ciekawych, rozpoznawalnych projektach?

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja różnego rodzaju aplikacji i komponentów .NET

  • Programowanie w różnych warstwach: prezentacyjnej, logiki biznesowej, baz danych

  • Dbanie o wysoką wydajność, bezpieczeństwo i jakość tworzonych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego w pracy jako Programista .NET

  • Umiejętność programowania obiektowego

  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych ze zrozumieniem

  • Umiejętność stosowania SOLID

  • Znajomość języka C#

  • Znajomość .NET Framework i .NET Core

  • Znajomość architektury mikroserwisów

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę dokumentacją techniczną

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji WEB

  • Praktyczna znajomość wzorców architektury takich jak CQRS, Event Sourcing, MVC

  • Znajomość technik wytwarzania oprogramowania w modelu „Domain Driven Design”

  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych

  • Znajomość jednego z zaawansowanych silników baz danych: Microsoft SQL Server, Oracle.

Podział czasu pracy
65%

development

20%

support

5%

rozwój

10%

spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 16

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • programista testów automatycznych
  • product owner
  • scrum master
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • Continuous Integration

  • active monitoring

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w wielu różnych ciekawych projektach istniejących oraz nowo tworzonych

  • Pracę w projektach wymagających myślenia w dużej skali: wiele serwerów, dużej liczby użytkowników, dużej liczbie rekordów w bazie danych, dużej ilości eventów, dużego ruchu i wysokich oczekiwań klientów względem czasu przetwarzania

  • Pracę w projektach wymagających myślenia o aspektach bezpieczeństwa

  • Organizację projektu opartą o metodyki zwinne

  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowego rozwiązania

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Nieograniczony dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. w fotele i wygodne hamaki

  • Model wynagradzania oparty na zastosowaniu 50% KUP z tytułu Praw Autorskich

  • Umowę o pracę lub B2B, dostęp do platformy PluralSight

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • Dostęp do platformy MyBenefit

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!

Przewiń do profilu firmy