Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .NET

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-06-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Programista .NET Gdańsk
    Zakres obowiązków:
      • wykonywanie zmian programistycznych dla Banku,
      • programowanie zmian w środowisku .NET/Ferryt,
      • dokumentowanie wytworzonych zmian,
      • archiwizowanie kodów i naprawa błędów,
      • współpraca z innymi komórkami Banku.
    Oczekujemy:
      • wykształcenia wyższego kierunkowego (z zakresu IT),
      • minimum rocznego doświadczenia zawodowego w komórce IT,
      • bardzo dobrej znajomości C#, .NET Framework i ASP.NET.,
      • bardzo dobrej znajomości SQL,
      • znajomości XML, XSD, SOAP,
      • umiejętności programowania WebService,
      • umiejętności analitycznego myślenia,
      • inicjatywy oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
      • samodzielności w rozwiązywaniu problemów.
      • umiejętności szybkiego uczenia się.
    Oferujemy:
      • udział w tworzeniu struktur i rozwiązań dla nowej organizacji bankowej,
      • okazję do rozbudowania życiorysu o historie dotyczące kluczowych dla polskiego rynku tematów w obszarze bankowości,
      • pracę w ambitnym zespole, który inspiruje,
      • przestrzeń do wdrażania autorskich pomysłów i rozwiązań,
      • umowę o pracę,
      • pakiet atrakcyjnych benefitów poza płacowych.