Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .NET

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 13.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rescompany Systems Ltd.

    Jesteśmy jedną z czołowych firm oferującą systemy rezerwacji i obsługi pasażerskiej przeznaczonych dla średnich i dużych statków pasażerskich. Posiadamy biura w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA, Niemczech, Polsce i Australii. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    Zatrudniona osoba będzie stanowić część naszego zespołu programistów w Polsce i w Kanadzie, będzie uczestniczyć zarówno w procesie tworzenia nowych, jak i rozwijania istniejących aplikacji. Będzie brała udział w całym cyklu rozwoju oprogramowania, od projektowania, poprzez programowanie do testowania, przygotowania wdrożenia i dokumentacji.

    Wymagania:

    • Wykształcenie o profilu informatycznym lub studenci ostatnich lat
    • Minimum dwuletnie, praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji
    • Umiejętność programowania w językach C#, JavaScript, technologie: WinForms, WPF, Xamarin, Angular
    • Znajomość języka SQL (Sql Server, Oracle, MySQL)
    • Znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu umożliwiającym komunikację poprzez e-mail

    Oferujemy:

    • Interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowym zespole
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Elastyczne formy zatrudnienia w zależności od indywidualnych preferencji
    • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i kompetencji
    • Prywatną opiekę medyczną

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rescompany Systems z siedzibą w Wielkiej Brytanii zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Rescompany Systems Ltd z siedzibą w Londynie przy ul. 109 Uxbridge. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Rescompany Systems z siedzibą w Londynie przy ul. 109 Uxbridge (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.