Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .NET

  • Gdańsk, pomorskie
  • Gdańsk, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 14.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do nas!

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie zmian programistycznych dla Banku,
    • programowanie zmian w środowisku .NET/Ferryt,
    • dokumentowanie wytworzonych zmian,
    • archiwizowanie kodów i naprawa błędów,
    • współpraca z innymi komórkami Banku.

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego kierunkowego (z zakresu IT),
    • minimum rocznego doświadczenia zawodowego w komórce IT,
    • bardzo dobrej znajomości C#, .NET Framework i ASP.NET.,
    • bardzo dobrej znajomości SQL,
    • znajomości XML, XSD, SOAP,
    • umiejętności programowania WebService,
    • umiejętności analitycznego myślenia,
    • inicjatywy oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
    • samodzielności w rozwiązywaniu problemów.
    • umiejętności szybkiego uczenia się.

    Oferujemy:

    • praktyczne wykorzystanie nowoczesnych narzędzi, ciekawe i rozwijające zadania, „on the job training”,
    • udział w nowatorskim, gorącym projekcie bankowym - jesteśmy nową marką, która stawia na rozwój i nieszablonowe rozwiązania,
    • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie),
    • NestKluby; wewnętrzne kluby, które skupiają miłośników różnych dyscyplin sportowych, którzy wspólnie biegają, jeżdżą na rowerze, a nawet grają w planszówki,
    • FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy,
    • codziennie dostarczamy dla naszych Pracowników świeże owoce i warzywa.
    bottom