Oferta pracy

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • WinForms

  • C#

  • Angular 2+

  • .NET

  • MS SQL

  • T-SQL

  • SVN

  • Git

  • DevExpress

  • TypeScript

  • EF

  • Web Api

  • HTML

  • CSS

  • SOLID

  • Clean Code

  • DRY

  • Wzorce Projektowe

  • Refaktoryzacja

  • Testy Jednostkowe

Twój zakres obowiązków

W zależności od Twojego doświadczenia i aktualnych potrzeb, będzie to praca nad jednym z naszych prężnie rozwijających się produktów:

TMS Nawigator – Aplikacja dedykowana dla firm Spedycyjnych i Transportowych napisana w WinForms (C#) mPrzewoźnik – Webowe okno na świat Nawigatora. Backend – C#, Frontend – Angular 2+.

Nasze wymagania

Tym razem szukamy młodszych stażem programistów. Takich, którzy mają już 1-2 lata doświadczenia w C# i/lub Angular. To nad czym dotychczas pracowałeś/łaś i jakie znasz technologie, ma drugorzędne znaczenie. Chcemy otaczać się ludźmi zdolnymi, mającymi ugruntowaną wiedzę. Takimi, którzy chcą ją poszerzać i nie boją się wyzwań. To u nas codzienność, zwłaszcza na początku naszej współpracy.

To oferujemy

Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia poprzez udział w kluczowych projektach IT usprawniających działalność dynamicznej firmy we wszystkich obszarach jej działalności. Pracujemy w zgranym zespole przy użyciu najnowszych technologii. Cenimy sobie tzw. Work-Life Balance oraz dobrą atmosferę w pracy. Organizujemy szkolenia, naukę języka angielskiego, dofinansowania do kart typu Multi Sport. Znajdujemy się w centrum miasta - 10 min piechotą od dworca w Katowicach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Marcos Bis Sp. z o.o.

Marcos Bis to czołowy dostawca oprogramowania dla firm spedycyjno-transportowych. Mamy 24-letnie doświadczenie i ponad 300 klientów na terenie całego kraju. Tworzymy kompletne rozwiązania klasy TMS zintegrowane z systemami telematyczynymi, mapami cyfrowymi oraz innymi klasy ERP, WMS itp.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która od 2013 roku wdraża TMS Nawigator napisany w technologii .NET z elementami .ASP MVC oraz Android Studio. Zajrzyj na naszą stronę www.mbis.pl

Przewiń do profilu firmy