Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista .NET - Java

SAPICO Spółka Jawna

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Bularnia 5

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja i rozwój systemów w technologii .NET lub Java

  • Opracowywanie testów i testowanie funkcjonalności

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i użytkownika

  • Współudział przy wdrożeniach systemów

  • Współpraca przy obsłudze zgłoszeń i zapewnieniu jakości aplikacji

Nasze wymagania

  • Znajomość języków i środowisk .NET (C#) lub Java

  • Podstawowa znajomość SQL i technologii webowych

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Dokładność w wykonywaniu zadań

  • Kreatywność i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych firm w Polsce

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Elastyczny czas pracy (w tym w niepełnym wymiarze godzin)

  • Dogodna lokalizacja biura i możliwość pracy zdalnej

  • Przyjazną atmosferę w pracy

O nas

Jesteśmy polskim producentem oprogramowania dla firm telekomunikacyjnych, energetycznych i finansowych. Działamy na rynku od 2009 roku. Nasza firma jest oparta w całości o polski kapitał.

Oferujemy autorskie systemy sprzedaży energii, usług telekomunikacyjnych, gazu, systemy CRM i PRM, systemy bankowe, systemy billingowe, systemy obsługi i rozliczeń abonentów, systemy ofertowe, prowizyjne, zarządzania dokumentami i inne.

Oprócz wdrożeń i rozwoju własnych produktów, zajmujemy się także tworzeniem systemów dedykowanych według wymagań klienta oraz outsourcingiem.