Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .NET

  • Kielce, Opatów, Skarżysko-Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Sandomierz, Końskie, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Pińczów, Włoszczowa, Suchedniów, Połaniec, Sędziszów, Stąporków, Kazimierza Wielka, Ożarów, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2019-03-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy pracodawcą kreującym nowe miejsca pracy (Dyplom Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 01.07.2015 r.), członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji oraz zostaliśmy odznaczeni Strefą Przyjaznej Rekrutacji (dyplom z dnia 21.12.2015 r.)

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
    PROGRAMISTA .NET
    Miejsce pracy: cała Polska
    Decydując się na pracę w CUK Ubezpieczenia:

    Będziesz pracować:

    • w największej multiagencji
      ubezpieczeniowej w Polsce,
    • w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
    • w oparciu o umowę o pracę,
    • z możliwością pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce.

    Zadania:

    • tworzenie systemów informatycznych w technologii Microsoft.NET,
    • projektowanie i optymalizacja struktur baz danych MS SQL oraz mySQL,
    • tworzenie dokumentacji projektowej.

    Zdobędziesz:

    • nowe umiejętności i doświadczenie,
    • szeroką wiedzę specjalistyczną,
    • uczestnictwo w ciekawych projektach,
    • dostęp do nieoprocentowanych pożyczek,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • pakiet porad prawnych,
    • dofinansowanie karty multisport.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (kierunek informatyka lub pokrewne),
    • znajomość technologii Microsoft.NET, ASP.NET MVC
    • znajomość języka SQL,
    • kreatywność i pasja, chęć poznawania nowych narzędzi, technologii, tworzenia nieszablonowych rozwiązań.

    Mile widziana znajomość:

    • zagadnień integracji systemów (Web Services),
    • środowiska Xamarine,
    • ORM – Entity Framework,
    • zagadnień testów automatycznych i jednostkowych,
    • systemów kontroli wersji GIT (BitBucket + SourceTree),
    • optymalizacji baz danych, hurtownie danych.

    Zachęcamy do aplikowania osoby z niepełnosprawnością.

    Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ
    z podaniem w tytule nazwy stanowiska oraz miasta, w których chcesz pracować.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli, znajdującej się poniżej.

    Informujemy, że CV bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnej i przyszłej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych or  ochronie danych).”

    Informujemy, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CUK UBEZPIECZENIA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa  z siedzibą w Toruniu, kod pocztowy 87-100, ul. Grudziądzka 107. 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji  3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, 4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.