Oferta pracy

Programista .NET junior

CYFRAN

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET Core

  • Entity Framework Core

  • Git

  • MSSQL

Mile widziane

  • Elastic

  • Kibana

  • nUnit

  • xUnit

  • MSTest

  • Blazor

  • Azure DevOps

  • Moq

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Na tym stanowisku dołączysz do 3-4 osobowego zespołu i będziesz miał duży wpływ na rozwój systemu tworząc głównie kod backend.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w zawodzie

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • architekt
  • programista testów automatycznych

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

To oferujemy

  • Gwarantujemy stabilne i terminowe wypłacanie wynagrodzenia.

  • Miła atmosfera pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

CYFRAN

Od 3 lat tworzymy systemy zarządzające procesami sprzedaży dla firm e-commerce w najnowszych technologiach Microsoftu.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Praca w pełnym wymiarze godzin zdalnie + w biurze w Bielsku-Białej lub Żorach. W zależności od stopnia samodzielności praca zdalna 3-4 dni w tygodniu.

Cenimy sobie współpracę, pozytywne nastawienie do pracy oraz zaangażowanie w powierzone taski :)

Bardzo ważne jest nastawienie na rozwój swoich umiejętności. Nasz zespół chętnie dzieli się wiedzą i wesprze Cię jeśli utkniesz na jakimś etapie realizacji Twoich zadań.

Dla zaangażowanych osób mamy przewidziany budżet na rozwój - zainwestujemy w Twoje umiejętności poprzez udostępnienie fachowej literatury oraz sfinansowanie kursów podnoszących umiejętności.