Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .NET

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 12.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PwC to sieć ponad 250.000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

    Dołącz do zespołu, który dostarcza aplikacje webowe i rozwiązania klasy CRM naszym klientom w Polsce i Wielkiej Brytanii. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój aplikacji przy użyciu następujących technologii: ASP.NET MVC, Entity Framework, SQL Server, Web Api, AngularJS, JQuery oraz Dynamics 365.

    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie rozwiązań zgodnie z wzorcami projektowymi i najlepszymi praktykami
    • Tworzenie i utrzymanie aplikacji na platformie .NET oraz opartych o Dynamics 365
    • Udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania
    • Tworzenie dokumentacji technicznej implementowanych rozwiązań
    • Dostarczanie rozwiązań w terminie i z oczekiwaną jakością
    • Proaktywne podejście do codziennych obowiązków
    • Merytoryczne wsparcie pozostałych członków zespołu

    Profil Kandydata:

    • Co najmniej 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych
    • Bardzo dobra znajomość platformy .NET Framework 3.5+ (C#)
    • Dobra znajomość ASP .NET MVC, CSS, JavaScript, narzędzi ORM (np. Entity Framework)
    • Dobra znajomość środowiska Visual Studio
    • Znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych
    • Płynna znajomość języka angielskiego
    • Gotowość do podróży służbowych w kraju i za granicę

    Mile widziane:

    • Ukończone studia na kierunku informatycznym bądź pokrewnym
    • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę Azure
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami do tworzenia testów jednostkowych
    • Znajomość zagadnień integracyjnych, doświadczenie w implementacji usług sieciowych (SOAP, REST)
    • Znajomość Microsoft SQL Server  i T-SQL

    Środowisko pracy:

    • Zespół: Ponad 60 osób (programiści, architekci, analitycy i kierownicy projektów) budujących i wdrażających rozwiązania w technologiach Microsoft. Aktywnie wspierają nas koledzy i koleżanki z zespołów testów, utrzymania, integracji i innych
    • technologie i wykorzystywane platformy: ASP .NET MVC, WCF, Entity Framework, Dynamics 365, SharePoint, SQL Server, Azure i inne pozwalające na efektywne tworzenie rozwiązań dla naszych klientów
    • Obszary biznesowe: nie ograniczamy się do konkretnego obszaru biznesowego, budujemy aplikacje dla klientów z branży finansowej, telekomunikacyjnej, sektora publicznego i wielu innych
    • Profil zadań: 80% projektowanie i budowa nowych funkcjonalności, 20% utrzymanie wdrożonych rozwiązań, tworzenie dokumentacji, spotkania itp.
    • Podróże służbowe: zdarzają się, ale większość prac jest realizowanego z naszego biura w Warszawie
    • Praca zdalna: możliwa w ograniczonym zakresie (1, maksymalnie 2 dni w tygodniu)

    Nasza oferta:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Ciekawą pracę w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach
    • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
    • Możliwość rozwijania kompetencji i zdobycia doświadczenia przy rozwoju systemów informatycznych dla największych polskich i europejskich firm
    • Dogodną lokalizację pracy
    • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

    Polityka prywatności

    Fotografia