Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista .NET

Marcos Bis Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL Server

  • C#

  • T-SQL

Mile widziane

  • Entity Framework

  • ASP.NET MVC

  • ASP.NET Web API

  • ASP.NET Core MVC

  • REST

  • SOAP

Twój zakres obowiązków

  • Udział w istniejących i nowych projektach informatycznych realizowanych dla Klientów Marcos Bis

  • Tworzenie i utrzymanie oprogramowania w technologii .NET C# głównie WinForms

  • Weryfikacja kodu pod względem jakości, możliwości optymalizacji i wprowadzania zmian

  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka C# poparta minimum dwu letnim doświadczeniem (preferowane WinForms)

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień Object-Oriented Programming (wzorce projektowe, SOLID, Clean Code, DRY itp.)

  • Umiejętność tworzenia aplikacji wielowątkowych

  • Dobra znajomość Microsoft Visual Studio

  • Dobra znajomość Microsoft SQL Server, T-SQL, w szczególności tworzenia optymalnych zapytań

  • Znajomość zagadnień Object-Relational Mapping (ORM)

  • Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań

  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność i nastawienie na pracę zespołową

  • Odpowiedzialność i samodzielność

  • Znajomość Entity Framework (EF)

  • Znajomość wzorca MVP

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych

  • Znajomość technologii webowych tj. ASP.NET MVC, ASP.NET Web API, ASP.NET Core, WCF

  • Znajomość architektury REST lub/i protokołu SOAP

  • Umiejętność wykorzystania systemów kontroli wersji (SVN)

  • Znajomość DevExpress, Android Studio

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia poprzez udział w kluczowych projektach IT usprawniających działalność dynamicznej firmy we wszystkich obszarach jej działalności

  • Możliwość korzystania z najnowszych technologicznie rozwiązań na rynku

  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii

  • Pracę w bardzo zgranym zespole

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Telefon służbowy

  • Uczestnictwo w lekcjach języka angielskiego (na miejscu)

  • Dobrą atmosferę w pracy

  • Dofinansowanie do karty Multi Sport

  • Znajdujemy się w centrum miasta - 5 min piechotą od dworca w Katowicach - Idealna lokalizacja dla osób nie korzystających w własnych samochodów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Marcos Bis Sp. z o.o.

Marcos Bis to czołowy dostawca oprogramowania dla firm spedycyjno-transportowych. Mamy 24-letnie doświadczenie i ponad 300 klientów na terenie całego kraju. Tworzymy kompletne rozwiązania klasy TMS zintegrowane z systemami telematyczynymi, mapami cyfrowymi oraz innymi klasy ERP, WMS itp.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która od 2013 roku wdraża TMS Nawigator napisany w technologii .NET z elementami .ASP MVC oraz Android Studio. Zajrzyj na naszą stronę www.mbis.pl

Przewiń do profilu firmy