Oferta pracy

Programista .NET

ACTISPRO sp. z o.o.O firmie

8‐10 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Katowice, Tychy

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Spółka Actispro Sp. z o.o. jest właścicielem oprogramowania ActisPRO - kompleksowego rozwiązania służącego do digitalizacji i automatyzacji procesów biznesowych w branży wodociągowej i spółdzielczej. W rozwijaniu biznesu pomagają nam trzy kluczowe filary działania: umiejętność słuchania potrzeb klientów, nasza specjalistyczna wiedza, dostęp do najnowszych technologii. Dzięki temu staramy się być zaufanym i sprawdzonym partnerem naszych Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do wzmocnienia naszego zespołu IT.

Obowiązki:

  1. Rozwój aplikacji webowych .Net MVC
  2. Tworzenie webserwisów z wykorzystaniem WebApi
  3. Analiza wymagań i projektowanie systemu

Umiejętności:

  1. Minimum 2 - letnie doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem technologii .NET/C#
  2. Bardzo dobra znajomość programowania aplikacji webowych z wykorzystaniem ASP.NET MVC
  3. Bardzo dobra znajomość tworzenia webserwisów z wykorzystaniem WebApi
  4. Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych w szczególności (MS SQL Server)
  5. Dobra znajomość zasad działania ORM (Entity Framework)
  6. Podstawowa znajomość technologii frontend (html, javascript, css, bootstrap, angular)
  7. Dobra znajomość GIT

Mile widziane:

  1. Umiejętność programowania aplikacji natywnych dla systemu Android.
  2. Doświadczenie w administracji serwerami Windows Server
  3. Doświadczanie w administracji bazami danych MS SQL Server
  4. Doświadczenie w administracji środowiskiem vCloud Director

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę stacjonarną (bez konieczności wyjazdów do Klientów)
  • Kontrakt B2B lub umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy