Oferta pracy

Programista .NET

ESKOM IT Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 17 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

ESKOM ma status partnerski HPE, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27001:2013.

Wraz z rozwojem zespołu w Kielcach (okolice Parku Technologicznego) szukamy osoby na stanowisko Programista .NET.

Zadania:

  • Projektowanie, tworzenie i rozwój oprogramowania opartego na technologii .NET po stronie back-endu oraz języka JavaScript lub frameworka Angular po stronie front-endu,
  • Przygotowanie i przeprowadzenie testów wewnętrznych tworzonych rozwiązań,
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych wykorzystując platformę XAMARIN,
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji desktopowych wykorzystując WPF,
  • Utrzymanie oraz rozwój oprogramowania,
  • Dbanie o jakoś kodu źródłowego,
  • Przeprowadzanie ’code rewiev’,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej ,
  • Wsparcie młodszych programistów w realizacji projektów.

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy z technologiami: .NET, ASP.NET, Visual Studio,
  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub pokrewne,
  • Dobra znajomość języka SQL i bazy danych Microsoft SQL Server,
  • Znajomość JavaScript i Angular,
  • Znajomość Git,
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę,
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie,
  • Możliwość pracy w biurze w Kielcach lub w formie zdalnej,
  • Możliwość certyfikacji w ramach partnerstw technologicznych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i https://www.eskom.eu/kariera

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy