Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista .NET

TimeFrame SoftwareO firmie

TimeFrame Software

Karmelicka 14

Kraków

TimeFrame Software posiada silną pozycję na rynku informatycznym. Naszymi klientami są największe kancelarie prawne w Polsce, przedsiębiorstwa z sektorów: finansowo-ubezpieczeniowego, badań opinii, administracji publicznej, edukacji, mediów. Przy tworzeniu oprogramowania wykorzystujemy najnowsze technologie. Stawiamy na ludzi ambitnych i lubiących wyzwania w pracy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w siedzibie Spółki (Kraków) na stanowisko:

PROGRAMISTA .NET

W zakres obowiązków na tym stanowisku wchodzi:

  • Udział w tworzeniu systemów dla potrzeb rozwiązań biznesowych
  • Rozwój warstwy logiki biznesowej
  • Tworzenie i modyfikacja interfejsu użytkownika.

Wymagania:

  • Znajomość środowiska.NET i umiejętność programowania C#
  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych i dobrych praktyk programowania
  • Chęć rozwoju i poznawania nowych technologii
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku programisty lub realizacja własnych projektów.

Mile widziane:

  • Znajomość technologii web np.: ASP.NET, MVC, Angular.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach informatycznych
  • Rozwój zawodowy pod okiem specjalistów
  • Pracę w zgranym zespole
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dopłata do karty MultiSport.
Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne