Oferta pracy

  • Babinskiego 69, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

WEBCON Sp. z o.o.

Babinskiego 69

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET Framework

  • C#

  • SQL

  • ASP.NET Core MVC

  • JavaScript

Mile widziane

  • Microsoft Azure

  • HTML 5

  • CSS

  • React.js

  • Office 365

  • Microsoft SharePoint

O projekcie

W zależności od wybranej ścieżki jest możliwość pracy stricte w C# i technologiach back-endowych lub jako Fullstack Developer łącząc kompetencje front-end (JavaScript i React).

Twój zakres obowiązków

  • rozwój systemu WEBCON Business Process Suite – projektowanie, programowanie,

  • tworzenie aplikacji działających w środowisku ASP .NET Core, ASP .NET, Windows (WPF, WinForms, TPL),

  • dbanie o jakość kodu tworzonych rozwiązań (złożoność obliczeniowa, testy jednostkowe, code review),

  • research and development: Office 2016/2019 , Visual Studio 2017/2019, SharePoint 2016/2019, Microsoft Azure, Office 365.

Nasze wymagania

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość .NET Framework, języka C# (środowisko Visual Studio 2017/2019)

  • podstawy ASP.NET Core, JavaScript

  • dobra znajomość języka SQL (znajomość środowiska MS SQL Server będzie dodatkowym atutem)

  • chęć uczenia się i poznawania nowych technologii

  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych i testowalnego kodu

  • znajomość którejś z technologii: Office 365, Microsoft Azure, Microsoft SharePoint

  • znajomość technologii mobilnych

  • znajomość HTML 5 oraz CSS

  • podstawowa znajomość React.js

To oferujemy

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego, realizacja ścieżek certyfikacji Microsoft oraz budżet szkoleniowy

  • stały dostęp do najnowszych technologii Microsoft (SQL Server 2016-2019, Visual Studio 2017/2019, Office 365, SharePoint Online, .NET 4.7, ASP .NET Core)

  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań klasy Enterprise

  • swobodna atmosfera i brak dress code

  • elastyczny czas pracy

  • wyjazdy oraz imprezy integracyjne

  • pakiet Multisport, prywatna opieka medyczna

  • świeże owoce w kuchniach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

WEBCON Sp. z o.o. jest producentem innowacyjnej platformy do budowy aplikacji biznesowych i obiegu dokumentów, która jest wybierana przez wiodące przedsiębiorstwa w różnych branżach. Z rozwiązania WEBCON BPS korzystają między innymi SIEMENS, Diners Club, Mitsubishi Electric, Intrum Justitia, TRW, LPP S.A., GRUPA NOWY STYL, EDF czy TAURON.

Przewiń do profilu firmy