Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista .NET

DASL SYSTEMS GRZEGORZ DĄBROWSKI,WITOLD ŚLIRZ

6 6009 700 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Wadowicka 8A

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenia oprogramowania w technologi .NET lub FLUTTER

  • Tworzenie interfejsów do obsługi urządzeń elektronicznych

  • Oprogramowanie PC, WEB, mobilne

Nasze wymagania

  • Znajomość platformy .Net (C#)

  • Znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL , SQLite)

  • Umiejętność tworzenia aplikacji w WPF/WinForms

  • Znajomość technologii WebServices (ASP.NET -> Web API / OData / WCF)

  • Umiejętność tworzenia aplikacji wielowątkowych

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Praca w małych grupach

  • Wdrożenie do technologii FLUTTER

  • Pakiet medyczny

  • Po osiągnięciu samodzielności, elastyczny czas pracy

O nas

DASL Systems jest producentem urządzeń elektronicznych i oprogramowania dla branży energetycznej.

Dostawca technologii dla dużych, globalnych polskich i zagranicznych firm.