Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista .NET

KOMANDOR S.A.O firmie

7 000‐9 000 zł brutto / mies.
  • Kosynierów 15B
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KOMANDOR S.A.

Kosynierów 15B

Kraków

Od ponad 28 lat nasza firma zapewnia klientom meble najwyższej jakości, które poprzez swoją funkcjonalność, trwałość i elegancję przyniosły marce Komandor wiele nagród i wyróżnień. Komandor jest obecny w ponad 38 krajach na świecie.

Więcej o firmie: https://www.komandor.pl/o-firmie/o-nas/

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób zainteresowanych współpracą przy rozwijaniu naszej autorskiej aplikacji typu CAD/CAM do projektowania, zamawiania i produkcji mebli. W codziennej pracy korzystamy m.in. z Visual Studio 2013, .NET 4.5, C#, SVN, ReSharper, DevExpress 13.2, MS SQL, nHibernate, LINQ, Ogre3D oraz wielu innych ciekawych technologii, narzędzi i wzorców projektowych.

Zobacz filmy z naszej aplikacji i dołącz do naszego zespołu!

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości C#, .NET 4.5 oraz Microsoft Visual Studio 2013.
  • Dobrej znajomości zagadnień związanych z geometrią i przekształceniami w przestrzeni 2D i 3D.
  • Min. 3-letniego doświadczenia przy tworzeniu, rozwijaniu złożonych aplikacji typu standalone z użyciem .NET.
  • Umiejętności logicznego myślenia, analizowania problemów i proponowania rozwiązań.
  • Umiejętności analizowania i poprawiania istniejącego kodu o dużej złożoności.
  • Dokładności w działaniu.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość silników 3D (Ogre3D, Unity, Unreal itp.)

Proponujemy:

  • Komfortowe warunki pracy w małym i zgranym zespole.
  • Ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną.
  • Dobrą lokalizację biura (blisko centrum, możliwość parkowania samochodu - bez strefy płatnego parkowania).
  • Darmową kawę, niebagatelne wyzwania oraz szereg ciekawych problemów do rozwiązania ;)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne