Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista .NET

KOMANDOR S.A.O firmie

7 00011 000 brutto / mies.
  • Kosynierów 15B
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KOMANDOR S.A.

Kosynierów 15B

Kraków

Od prawie 30 lat nasza firma zapewnia klientom meble najwyższej jakości, które poprzez swoją funkcjonalność, trwałość i elegancję przyniosły marce Komandor wiele nagród i wyróżnień. Komandor jest obecny w ponad 38 krajach na świecie.

Więcej o firmie: https://www.komandor.pl/o-firmie/o-nas/

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób zainteresowanych współpracą przy rozwijaniu naszej autorskiej aplikacji do projektowania mebli w trybie 3D. W codziennej pracy korzystamy m.in. z Visual Studio 2013, C#/.NET, SVN, ReSharper, DevExpress, MS SQL, nHibernate, LINQ, Ogre3D oraz wielu innych ciekawych technologii i narzędzi.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • dobrej znajomości C#/.NET oraz Microsoft Visual Studio.
  • min. 3-letniego doświadczenia przy tworzeniu lub rozwijaniu złożonych aplikacji typu standalone z użyciem .NET.
  • umiejętności logicznego myślenia, analizowania problemów i proponowania rozwiązań.
  • dokładności w działaniu.

Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z geometrią i przekształceniami w przestrzeni 2D i 3D.

Proponujemy:

  • Komfortowe warunki pracy w małym i zgranym zespole.
  • Ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną.
  • Dobrą lokalizację biura (blisko centrum, możliwość parkowania samochodu - bez strefy płatnego parkowania).
  • Darmową kawę, niebagatelne wyzwania oraz szereg ciekawych problemów do rozwiązania ;)

Pracujemy w 100% zdalnie (do czasu zakończenia pandemii lub zmiany rekomendacji).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne