Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

6 000‐13 000 zł brutto / mies.
kontrakt B2B
7 000‐15 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET Core

  • C#

  • ORM - Entity Framework

  • REST

  • WebApi

  • DDD

  • SOLID

  • GRASP

  • Docker

  • Kubernetes

  • Anisble

System operacyjny

O projekcie

Projekt z zakresu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

Twój zakres obowiązków

Udział w pracach programistycznych, testowaniu i przygotowywaniu dokumentacji technicznej związanej z

rozwojem istniejących aplikacji oraz tworzeniem nowych systemów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia technicznego (informatyka, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne),

  • Doświadczenia min. 1 rok na podobnym stanowisku,

  • Znajomości platformy .NET Core i C#,

  • Znajomości wzorców projektowych, podejścia OOP i TDD,

  • Znajomości narzędzia ORM - Entity Framework,

  • Znajomości REST, WebApi,

  • Znajomości zagadnień związanych z bazami danych,

  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole, dobrej organizacja czasu pracy,

  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • Znajomość DDD, SOLID, GRASP,

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji modułowych/microserwisowych,

  • Znajomość DevOps: Docker, Kubernetes, Anisble,

  • Znajomość technologii Web Services, WCF.

Podział czasu pracy
70%

Nowe funkcjonalności

20%

Utrzymanie kodu

5%

Tworzenie dokumentacji

5%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • odpowiedzialną, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z niespotykaną atmosferą pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego w ciekawych projektach z zakresu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy,

  • udział w innowacyjnym projekcie, który jest strategiczny dla firmy,

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, jeżeli preferujesz B2B - też masz taką możliwość,

  • szeroki pakiet socjalny: dofinansowanie do opieki medycznej, platformę kafeteryjną Worksmile, naukę języka

  • angielskiego w miejscu pracy, znakomitą kawę, dobrze wyposażoną kuchnię itp.

  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy oraz częściowej pracy zdalnej,

  • zachowanie balansu między pracą a życiem prywatnym,

  • zgrany zespół, który posiada wysokie kompetencje i doświadczenie i chętnie się nim dzieli,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych - masz wpływ na to z jakiego obszaru chcesz poszerzać

  • swoją wiedzę,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa video

3

Decyzja

UNICARD S.A.

Unicard S.A. świadczy profesjonalne usługi z zakresu projektowania i wdrażania Systemów Bezpieczeństwa, Systemów Kartowych i Systemów Smart City. Jesteśmy producentem urządzeń i oprogramowania do automatycznej identyfikacji, kontroli czasu pracy oraz systemów bezpieczeństwa. Dostarczamy karty zbliżeniowe i elektroniczne. Prawie 30 lat doświadczenia oraz duża liczba wdrożeń, pozwoliła nam uplasować się na pozycji lidera w branży. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy osoby na stanowiska programistyczne w różnych technologiach.

Przewiń do profilu firmy