Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista .NET

Comarch SAO firmie

Comarch SA

aleja Jana Pawła II 39A

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • SQL

  • T-SQL

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy zaangażowanych i gotowych na nowe wyzwania programistów o różnym stopniu doświadczenia zawodowego do projektów prowadzonych w technologii .NET.

Damy Ci możliwość rozwoju i pracy dla jednej z branż m.in. systemów ERP, czy Healthcare. Nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja nowych funkcjonalności wspierających elastyczność i rozszerzalność systemów IT

  • Współpraca z analitykami biznesowymi i testerami

  • Diagnozowanie i usuwanie błędów

  • Opracowywanie i przestrzeganie standardów oraz dobrych praktyk programistycznych

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanej funkcjonalności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • Znajomość technologii .NET/C# oraz MS SQL (T-SQL)

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Wiedza z obszaru systemów klasy ERP Retail, branży e-commerce, IHE (Integrating the Healthcare Enterprise)

  • Znajomość: wzorców projektowych, dobrych praktyk programowania (Code Review, TDD), WPF lub ASP.NET

To oferujemy

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego

  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem programistycznym