Oferta pracy

Programista .NET

eRecruiterO firmie

umowa o pracę
9 00011 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00011 500 netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • ASP.NET Core MVC

  • Entity Framework

  • T-SQL

  • Azure

O projekcie

eRecruiter to narzędzie służące do zarządzania procesem rekrutacji online i kompleksowego zarządzania bazą kandydatów. System eRecruiter wykorzystywany jest codziennie przez kilkaset firm, co czyni go najczęściej używanym systemem rekrutacyjnym w Polsce. Ponieważ chcemy, aby nasz produkt jeszcze bardziej przykuwał oko oraz działał jeszcze szybciej szukamy kolejnego Programisty .NET do zasilenia naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój systemu ATS (eRecruiter.pl)

  • tworzenie oprogramowania przy wykorzystaniu najnowszych technologii (ASP.NET Core, Entity Framework Core, React/Redux)

  • budowanie wydajnych i skalowalnych mikroserwisów oraz Rest API

  • współtworzenie architektury do przyjętych założeń oraz proponowanie własnych rozwiązań

  • wypracowywanie standardów tworzenia oprogramowania i wdrażanie ich do codziennej pracy zespołu

  • współpraca z innymi Deweloperami, Testerami, Front-endami, UX-designerami oraz Product-Ownerami przy budowaniu systemu eRecruiter

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość C# i ASP.NET Core

  • 2 lata doświadczenia przy tworzeniu komercyjnych serwisów opartych o technologie Microsoftu

  • mile widziana znajomość ASP.NET, Entity Framework Core oraz ASP.NET MVC

  • mile widziane doświadczenie w pracy z platformą Azure

  • dobra znajomość T-SQL umożliwiająca pisanie wydajnych zapytań

  • znajomość wzorców projektowych takich jak strategia, dekorator, specyfikacja, fabryka

  • znajomość zasad SOLID

  • mile widziana umiejętność pracy z GIT

  • otwartość na naukę nowych technologii

Podział czasu pracy
80%

development

10%

bug fix

10%

spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • pair programming

  • Continuous Integration

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej

  • opiekę medyczną

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Pracuj FLEX (elastyczne zarządzanie czasem pracy)

  • wewnętrzne działania rozwojowe

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie online z liderem i HR

2

Spotkanie online z liderem i z Managerem działu