Logo Pracuj.pl

Programista .NET

PwCO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Net Framework

  • ASP.NET MVC

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • Entity Framework

  • MS SQL Server

  • T-SQL

  • Azure DevOps

Mile widziane

  • .Net Core

  • C#

  • Angular

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Refaktoryzacja i utrzymanie aplikacji
  • Implementacja nowych funkcjonalności
  • Tworzenie oraz utrzymywanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • Znajomość:
  • Net Framework, ASP .Net MVC 5
  • HTML, CSS, JavaScript
  • Narzędzi ORM (np.: Entity Framework)
  • MS SQL Server, T-SQL
  • REST API
  • Mile widziana wiedza z zakresu tworzenia aplikacji na platformę Azure oraz platformy .Net Core (C#) + Angular
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Opieka medyczna
  • Dostęp do platformy e-learningowej Pluralsight

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • wsparcie Buddy'ego
  • swoboda leczenia

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry. Be who you are and be a game changer.

Środowisko pracy

  • Zespół – obecnie 6 programistów
  • Profil zadań - 40% nowe funkcjonalności, 60% maintenance
  • Metodologia – Scrum/Kanban
  • CI/CD – Azure DevOps
  • System kontroli wersji – GIT
  • Odpowiedzialność za architekturę, technologię i konwencje – zespół
  • Sprzęt – Lenovo T490s, monitor, IPhone

Zaaplikuj już dziś i zmieniajmy razem zasady gry!

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: [email protected]

Programista .NET, Łódź