Oferta pracy

Programista .Net

MakoLab SAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MakoLab - Digital Solutions Agency - realizuje projekty służące transformacji cyfrowej globalnych koncernów i największych polskich instytucji.

W związku z rozwojem nowych projektów - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie innowacyjnych biznesowych aplikacji webowych
  • Współtworzenie architektury i implementacja oprogramowania dla kluczowych klientów firmy Makolab S.A.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Umiejętność programowania w C# (C# 8.0, ASP.NET Core MVC, ASP.NET Core WebAPI)
  • Znajomość praktycznych zasad programowania i projektowania obiektowego
  • Podstawowa znajomość technologii: HTML, JavaScript, CSS
  • Znajomość formatów JSON, XML
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (T-SQL)
  • Znajomość ORM EF Core lub Dapper .NET
  • Znajomość JQuery, Bootstrap

Administratorem danych jest MakoLab SA z siedzibą w Łódź 91-062, Ogrodowa 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy