Programista .NET

GRUPA NEUCA

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET Core

  • SQL

  • ASP.NET MVC

  • ASP.NET Web API

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

Mile widziane

  • RabbitMQ

  • Angular

  • React.js

Twój zakres obowiązków

Pracując z nami będziesz:

-projektował, tworzył i wdrażał oprogramowanie w technologii Microsoft .NET,

-rozwijał i utrzymywał kod w projektach typu fullstack oraz backend (głównie),

-rozwijał i utrzymywał serwisy, usługi i aplikacje wspierające bieżące procesy,

-wspierał w tworzeniu architektury rozwiązań IT,

-dbał o jakość kodu, tworzył testy jednostkowe i wykonywał CodeReview,

-wykorzystywał Azure: CosmosDB, SQL Database, Functions, App Service, Service Bus i inne.

Nasze wymagania

  • masz 3-letnie doświadczenie zawodowe z językiem C# i platformą .NET Framework / .NET Core,

  • znasz relacyjne bazy danych (SQL Server),

  • znasz i używasz ASP.NET MVC i ASP.NET WebAPI,

  • tworzyłaś/eś aplikacje webowe,

  • „ogarniasz” HTML i CSS,

  • możesz podzielić się umiejętnością dekompozycji problemów, analizy technicznej oraz prowadzenia tematów do końca (z sukcesem) 😊,

  • możesz pochwalić się znajomością wzorców projektowych oraz zagadnieniami: DI, SOLID, UnitTests,

  • masz podstawową wiedzę o JavaScript,

  • posiadasz praktyczną wiedzę w zarządzaniu środowiskami na platformie Microsoft Azure (pomocne),

  • Twoje cechy to: komunikatywność, otwartość, zaangażowanie, skrupulatność i chęć do ciągłej nauki (oraz umiejętność dzielenia się wiedzą).

  • doświadczenie w podejściu DDD,

  • znajomość dobrych praktyk: SOLID,

  • doświadczenie w pisaniu skalowalnych aplikacji, technik optymalizacji oraz tworzenia wydajnego kodu,

  • znajomość RabbitMQ,

  • znajomość React lub Angular,

  • umiejętność tworzenia mikrousług,

  • doświadczenie w pracy w oparciu o Scrum/Agile,

  • zrozumienie i praktyczne zastosowanie dla Azure Cloud oraz Azure DevOps.

To oferujemy

  • pracę na najnowszym stacku technologicznym,

  • możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań wspierających bieżące procesy,

  • możliwość pracy hybrydowej/zdalnej/stacjonarnej,

  • otwartą i twórczą atmosferę w pracy,

  • możliwość szkoleń oraz wsparcia w kreowaniu własnej ścieżki kariery,

  • stabilne zatrudnienie w firmie z certyfikatem Great Place To Work.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • kafeteria benefitowa - Ty wybierasz