Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET Core

  • .NET

  • WinForms

  • WPF

  • MVVM

  • PowerShell

  • Git

  • SVN

  • MS SQL Server

  • Oracle

O projekcie

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, z ponad 26 letnim doświadczeniem w rozwijaniu własnych produktów oraz współpracy z firmami trzecimi.

Jednym ze strategicznych obszarów działalności jest dostarczanie wsparcia dla produktów zagranicznego partnera - firmy Redgate Software z Cambridge w Wielkiej Brytanii – lidera z zakresu Database DevOps Tools.

Obecnie poszukujemy programistów .NET z doświadczeniem w rozwijaniu aplikacji desktopowych.

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie koncepcji nowych modułów oprogramowania

  • Wdrażanie koncepcji zmian w istniejących modułach oprogramowania

  • Tworzenie, utrzymywanie lub modyfikowanie istniejących modułów oprogramowania

  • Wdrażanie nowych i zmodyfikowanych modułów oprogramowania

  • Diagnostyka, rozwiązywanie zidentyfikowanych problemów zgłaszanych przez after-sales service

  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej produktów

  • Dokumentowanie i raportowanie wykonanej pracy

  • Regularny code review

  • Testowanie (unit and integration tests) i weryfikacja zgodności oprogramowania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z: C#, .NET, .NET Core, WinForms, WPF, MVVM, PowerShell, Git, Tfs, Svn

  • Praktycznej znajomości pracy z przynajmniej jedną z baz danych: MS SQL Server lub Oracle

  • Znajomości Visual Studio i SSMS

  • Kreatywnego myślenia i osobistej inicjatywy

  • Szybkiej nauki nowych technologii

  • Umiejętności rozwiązywania zgłaszanych problemów

  • Komunikatywności i działania z nastawieniem na sukces zespołu

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Uczestnictwo w międzynarodowym projekcie dla firmy o ugruntowanej pozycji na światowym rynku IT

  • Udział w projekcie, który ma na celu utrzymanie wysokiej jakości istniejącego kodu oraz wprowadzanie nowych elementów w ramach pełnego cyklu rozwojowego.

  • Dojrzały proces rozwoju oprogramowania (Code Review, Continuous Integration)

  • Satysfakcja z tworzenia narzędzi dla developerów

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pracę zdalną

  • Prywatną opiekę medyczną

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, z ponad 26 letnim doświadczeniem w rozwijaniu własnych produktów oraz współpracy z firmami trzecimi. Nasz główny autorski produkt wykorzystywany jest przez ponad 150 klientów w Polsce i poza jej granicami.

Drugim strategicznym obszarem naszej działalności jest dostarczanie wsparcia dla produktów zagranicznego partnera - firmy Redgate Software z Cambridge w Wielkiej Brytanii – lidera z zakresu Database DevOps Tools.

Poszukujemy programisty .NET z doświadczeniem w rozwijaniu aplikacji desktopowych.

Przewiń do profilu firmy