Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .NET [m|k]

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 31.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Soloplan – dostawca oprogramowania logistycznego

    Soloplan jest jednym z wiodących producentów oprogramowania logistycznego na terenie Niemiec. Jako jeden z czołowych producentów, opracowujemy i dostarczamy innowacyjny i elastyczny pakiet oprogramowania CarLo®, stworzony do efektywnej realizacji wszystkich zadań związanych z zarządzaniem transportem.

    Z naszego oprogramowania korzystają fi rmy na całym świecie. Prowadź szkolenia z CarLo® na terenie całej Europy i miej aktywny kontakt z klientami! Czekamy właśnie na Ciebie jako:

    Opis stanowiska
    • Utrzymanie i rozwój oprogramowania – flagowych produktów firmy
    • Praca w zespole
    • Tworzenie dokumentacji technicznej
    Wymagania
    • Wykształcenie wyższe, informatyczne bądź podobne
    • Dobra znajomość środowiska .NET i języka C#, bądź chęć poznania nowych technologii, jeśli znasz Delphi lub Javę
    • Programowanie relacyjnych baz danych – SQL
    • Znajomość systemów kontroli wersji – SVN
    • Kreatywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Wysokie zaangażowanie
    Mile widziane
    • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na systemy MS Windows
    • Znajomość baz danych Oracle
    • Umiejętność wykorzystania komponentów DevExpress dla WinForms
    • Znajomość rozwiązań ORM
    • Znajomość języka niemieckiego
    Oferujemy
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Dostęp do najnowszych technologii
    • Komfortowe stanowisko pracy, w samym centrum Katowic
    • Pakiet szkoleń, finansujemy certyfikaty Microsoft, kurs języka niemieckiego dla zainteresowanych
    • Przyjazną atmosferę w pracy

    Soloplan Polska
    Sp. z o. o. Sp.k.
    Oprogramowanie
    dla transportu,
    spedycji i logistyki

    ul. Dąbrówki 13
    40 -081 Katowice
    Polska

    Dodatkowe informacje: soloplan.pl/kariera

    Prosimy o nadesłanie aplikacji w języku angielskim lub niemieckim z informacją o oczekiwanym wynagrodzeniu, terminem najwcześniejszego podjęcia pracy oraz Job-ID 150-2.
    To, co nas wyróżnia to długotrwała oraz perspektywiczna współpraca w nowoczesnym środowisku
    pracy. Wszelkich informacji na temat Twoich możliwości rozwoju oraz atrakcyjnych warunków
    zatrudnienia udzielimy Ci podczas rozmowy kwalifikacyjnej.