Logo Pracuj.pl

Programista .NET

Nest Bank S.A.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET Framework

  • .NET Core

  • SQL

  • REST

  • SoapUI

  • Git

  • Angular

  • TypeScript

Mile widziane

  • Jenkins

  • TeamCity

  • Docker

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zmian programistycznych dla Banku
  • Programowanie zmian w środowisku .NET
  • Dokumentowanie wytworzonych zmian
  • archiwizowanie kodów i naprawa błędów
  • Współpraca z innymi komórkami Banku

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w komórce IT
  • Bardzo dobra znajomość C#, .NET Framework, .NET CORE
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z SQL (T-SQL)
  • Umiejętność programowania REST, SOAP
  • Znajomość pracy z systemem kontroli wersji Git
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych nUnit, xUnit, testów integracyjnych
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Znajomość zagadnień związanych z technologią Angular, TypeScript
  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Znajomość narzędzia CI/CD: Jenkins, TeamCity
  • Znajomość technologii Docker

To oferujemy

  • Pracę w ambitnym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej i inspirującej atmosferze
  • Udział w innowacyjnym projekcie cyfrowej transformacji banku
  • Możliwość pracy zdalnej 100%
  • Warunki zatrudnienia umożliwiające osiągnięcie Work Life Balance: pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, Kafeteria MyBenefit)
  • FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Programista .NET, mazowieckie