Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista .NET / .NET CORE

COMPENTIO Sp. z o.o.O firmie

  • Płocka 5A
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

COMPENTIO Sp. z o.o.

Płocka 5A

Warszawa

COMPENT.IO to młoda dynamiczna firma software’owa założona przez doświadczonych programistów i menadżerów IT. Realizujemy projekty w metodykach zwinnych lub hybrydowych, stosujemy nowoczesne narzędzia. Poszukujemy interesujących projektów, które będą stanowiły inspirujące wyzwania i sprzyjały rozwojowi całego Zespołu. Chcemy czuć się dobrze w zgranym zespole, chcemy by praca sprawiała nam przyjemność!

Informacje o nas i naszych projektach można znaleźć na naszej stronie, zapraszamy do kontaktu z nami:   www.compent.io

Zrealizowaliśmy ciekawe projekty budowy oprogramowania dla polskich i zagranicznych firm, w tym sektora finansowego, firm liderów innych branży, firm sektora paliwowo-energetycznego, świadczących usługi publiczne, startupów czy firm dystrybucyjno-handlowych.

Przed nami kilka ciekawych projektów, dlatego
chcemy wzmocnić nasz zespół deweloperski .NET.
Poszukujemy do długofalowej współpracy:

Opis stanowiska:

  • projektowanie i implementacja aplikacji dedykowanych potrzebom Klientów,
  • rozwój i ulepszanie rozwiązań, w tym wzbogacanie funkcjonalności rozwiązań, doskonalenie technologii i architektury,
  • udział w formułowaniu kierunków rozwoju produktów oraz identyfikowanie ciekawych obszarów rozwoju zawodowego Zespołu.

Wymagania:

  • min 3 letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu oprogramowania z użyciem .NET,
  • umiejętność tworzenia oprogramowania w architekturze klient-serwer,
  • znajomość wzorców projektowych OOP i umiejętność ich wykorzystania,
  • umiejętność pracy w zespole, praktyczna znajomość GIT.

Mile widziane:

  • znajomość architektury mikroserwisów,
  • znajomość dodatkowych frameworków .NET: .Net Core, Entity Framework, ASP .Net MVC, .Net Zero, itp.
  • dobra znajomość baz danych i SQL,
  • mile widziane doświadczenie z innymi językami np: JAVA, C++, Ruby, Scala, Kotlin, GO,
  • język angielski - na poziomie rozumienia dokumentacji czy przydziału i raportowania zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczeń i kompetencji,
  • stałą współpracę na bazie kontraktu lub umowy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji, wybór ścieżek rozwoju zbieżnych z zainteresowaniami,
  • bardzo fajne, bezpośrednie relacje i wzorową atmosferę w Zespole,
  • elastyczne godziny pracy, brak zbędnych formalizmów,
  • praca w naszym biurze w Warszawie blisko metra lub możliwość pracy zdalnej,
  • dodatkowe benefity udostępnione w zależności od zainteresowań i aktualnej sytuacji pandemicznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po naciśnięciu przycisku aplikowania:
Aplikuj -> prześlij zgłoszenie -> załącz pik CV

Do zobaczenia!

Ogłoszenie archiwalne