Logo Pracuj.pl

Programista .NET / .NET Developer

Elhurt Spółka z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Elhurt Spółka z o.o.

Galaktyczna 35A

Osowa

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

  • .NET

  • C#

O projekcie

Czym się zajmujemy?

• projektujemy, implementujemy, wdrażamy i utrzymujemy wewnętrzny system ERP

• pracujemy w technologii VB.NET, C#.NET (WinForms, ADO) w środowisku VisualStudio

• wykorzystujemy system bazodanowy MS SQL SERVER

• korzystamy z systemu kontroli wersji SVN

• integrujemy ERP ze specjalistycznymi zewnętrznymi systemami (np. systemem planowania produkcji, systemem zarządzania materiałem w produkcji, EDI)

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja i wdrożenie nowych funkcjonalności
  • Utrzymanie i optymalizacja istniejącego oprogramowania
  • Udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej dotyczącej rozwoju systemu ERP
  • Udział w projektach jednoosobowych oraz zespołowych

Nasze wymagania

  • Średniozaawansowana znajomość programowania w T-SQL dla MSSQL SERVER z uwzględnieniem procedur składowanych oraz dynamicznego SQL
  • Znajomość języka C# lub VB .NET poparta minimum rocznym doświadczeniem
  • Dbałość o czystość kodu i jego optymalizacja
  • Znajomość podstawowych mechanizmów optymalizacji baz danych

Mile widziane

  • Znajomość Web Services (REST, JSON, XML)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • System wynagrodzeń oparty o wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnione od wyników
  • Niekorporacyjna atmosfera panująca w zgranym zespole
  • Możliwość pracy w systemie zdalnym, hybrydowym lub stacjonarnym
  • Szczegółowe wdrożenie w zakres obowiązków, funkcjonowanie firmy i działu przez indywidualnego opiekuna

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • Bożonarodzeniowe Karty Podarunkowe

Grupa Elhurt działa na rynku elektronicznym od 1990 roku. Nasza firma jest jednym z najważniejszych polskich dostawców usług montażu elektroniki (EMS) oraz dystrybutorem specjalistycznych podzespołów elektronicznych, w tym także automatyki.

Współpracujemy stale z ponad 600 firmami z branży elektronicznej i produkcyjnej. Zrealizowaliśmy ponad 1000 różnych projektów produkcyjnych, od prototypów po produkcje wielkoseryjne, dla klientów działających w różnych branżach, pochodzących z 10 różnych krajów. Współpracujemy bezpośrednio z ponad 100 światowych dostawców renomowanych produktów. Nieustannie poszerzamy ofertę o nowych dostawców i nowe produkty. Oferujemy usługi i produkty dostosowane do potrzeb klientów, zapewniając wysoką jakość, indywidualne podejście, terminowość dostaw oraz atrakcyjne ceny.

Wszystkie sukcesy zawdzięczamy zespołowi ponad 200 pracowników, których charakteryzuje wiedza, pasja, zaangażowanie i ambicja. Dzięki zgranej załodze stworzyliśmy pozytywną, rodzinną atmosferę docenianą zarówno przez pracowników, jak i kontrahentów.

Działamy w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz system zarządzania środowiskowego ISO 14001:2015, oraz normę ISO 13485:2016, stanowiącej o wymogach jakościowych dla branży medycznej.

Aktualne oferty pracodawcy
PGR/11/2021

Programista .NET / .NET Developer, Galaktyczna 35A, Osowa, Gdańsk