Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista .NET

Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.

Aleja marszałka Józefa Piłsudskiego 41

Płock

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • SQL

  • Oracle

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz tworzenie nowych rozwiązań informatycznych w zakresie systemów billingowych.

  • Dokumentowanie zmian systemowych oraz projektów technicznych realizowanych rozwiązań.

  • Dokonywanie zmian w konfiguracji systemu.

  • Realizacja zgłoszeń utrzymaniowych w zakresie realizowanych prac programistycznych w ramach III linii wsparcia.

  • Udział w projektach IT realizowanych przez Spółkę.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 roczne doświadczenie na stanowisku C#, .NET Developera.

  • Znajomość języka programowania .NET, (C#).

  • Znajomość technologii baz danych Microsoft SQL Server/Oracle.

  • Znajomość cyklu produkcji oprogramowania.

  • Znajomość metodologii modelowania, opisu i zarządzania wymaganiami.

  • Umiejętność tworzenia i utrzymywania dokumentacji technicznej.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

  • Umiejętność pracy zespołowej w podejściu zwinnym - będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Znajomość języka programowania PROGRESS.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie.

  • Współpracę z doświadczonymi ekspertami.

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach.

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.

  • Partnerską atmosferę pracy.

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • inicjatywy dobroczynne

  • bilety na sponsorowane przez Grupę wydarzenia sportowe

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

Zgłoszenie powinno zawierać

  • Życiorys zawodowy (CV)

  • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Grupa Kapitałowa Energa, wchodząca w skład GRUPY ORLEN, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju.

Energa Informatyka i Technologie Sp. z o. o. jest Spółką wspierającą Grupę Kapitałową

w zarządzaniu aplikacjami jak i infrastrukturą IT. Świadczymy usługi bezpieczeństwa informacji, dostarczamy stanowiska pracy Użytkownika (e-Workplace) oraz budujemy rozwiązania informatyczne w zakresie wytwarzania oprogramowania na potrzeby naszej Organizacji

Przewiń do profilu firmy